Start / Sejmik Województwa Śląskiego: Kandydaci z okręgu nr 4 (Gliwice, Bytom, pow. gliwicki, pow. lubliniecki, pow. tarnogórski)

Sejmik Województwa Śląskiego: Kandydaci z okręgu nr 4 (Gliwice, Bytom, pow. gliwicki, pow. lubliniecki, pow. tarnogórski)

Komitet Wyborczy PSL

PILOT Andrzej Antoni (Tarnowskie Góry)
WILK Zygmunt (Bytom)
MACHULSKA Cecylia Zofia (Tarnowskie Góry)
KIEŁBASA Krystian Antoni (Kotulin)
STYŚ Dorota Karina (Poniszowice)
KAPICA Jacek Wawrzyniec (Koszęcin)
LESZCZYŃSKI Wiesław Tadeusz (Pyskowice)
GRANICZNA-KORCZAK Urszula Maria (Bytom)
MOLKA Ewa Antonina (Bytom)
DRABICKI Józef (Gliwice)
DULKO-MARCZAK Aleksandra Izabela (Bytom)
PEŁKA Zbigniew Adam (Lubliniec)
STACHOWIAK Mariusz Aleksander (Tarnowskie Góry)
LICHOTA Andrzej (Bytom)

KW Demokracja Bezpośrednia

KORYCKI Adam Janusz (Gliwice)
WASZKIELEWICZ Rafał Piotr (Gliwice)
BRZEZIŃSKA Angelika Janina (Gliwice)
ZIĘTEK Grzegorz Piotr (Bytom)
PUTIO Witold Piotr (Gliwice)
KANIEWSKA Justyna Anna (Zabrze)
MIKOŁAJCZAK Magdalena Maria (Chorzów)

KW Prawo i Sprawiedliwość

PRZEDPEŁSKI Zbigniew Jerzy (Bytom)
DZIUK Barbara Anna (Tarnowskie Góry)
BYRCZEK Michał Tadeusz (Gliwice)
PACZYNA Artur Lubomir (Bytom)
KUBICA Józef Jan (Tarnowskie Góry)
KAMIŃSKI Paweł Jerzy (Bargłówka)
GAWRON Andrzej Janusz (Kochanowice)
HORZELA Adam Ireneusz (Tarnowskie Góry)
STAŃCZYK Anna Iwona (Pyskowice)
UCHAŃSKI Jan (Radzionków)
PRZYBYLOK Aurelia (Bytom)
WITCZAK Antonina (Zbrosławice)
LUDWIK Aneta (Stanica)
TOMASZEWSKI Michał Paweł (Gliwice)

KW Platforma Obywatelska RP

BIEDA Halina Maria (Bytom)
LUTY Agnieszka Barbara (Gliwice)
GZIK Marek Krzysztof (Gliwice)
WŁODARZ Roman Augustyn (Paniówki)
EKKERT Lucyna Iwona (Tarnowskie Góry)
PACHURA Zdzisław Józef (Lubliniec)
JURCZEWSKA PŁOŃSKA Krystyna (Gliwice)
DERSIEWICZ Elwira Ludwika (Gliwice)
MERCIK Wojciech Mateusz (Boronów)
LUBOWSKI Zbigniew Tadeusz (Gliwice)
CHMIEL Jakub Florian (Czarków)
DZIUK Jolanta Zdzisława (Bytom)
ŁYKO Arkadiusz Paweł (Knurów)
ŚLĘZAK Agata (Bytom)

KW Ruch Narodowy

BŁASIŃSKI Bartłomiej Marek (Bytom)
KLOZA Łukasz Paweł (Bytom)
KOZŁOWSKI Tomasz Jarosław (Bytom)
MANDRAK Adam Piotr (Zabrze)
CZARNECKA Agnieszka Barbara (Gliwice)
MOC Agnieszka Maria (Tworóg)
PODSIADŁO Marta Joanna (Knurów)
GAIK Mariola Małgorzata (Bytom)
HERDZINA Mateusz Jakub (Łaziska Górne)
KĄTNY Konrad (Wodzisław Śląski)
KILARSKA Zuzanna Józefa (Bielsko-Biała)
KULA Agnieszka Irena (Bieruń)
KUŚ Aleksander Jakub (Tychy)

KKW SLD Lewica Razem

WÓJCIK Krzysztof Stefan (Bytom)
KWAŚNICKA Ela Wanda (Gliwice)
JACHIMOWICZ Tomasz Maciej (Gliwice)
SZCZUREK Mariusz Henryk (Bytom)
ARCHACKI Michał (Knurów)
GLANC Aneta Agnieszka (Lubliniec)
JUREK Dorota Agata (Bytom)
MIESZCZAK Jakub Wacław (Gliwice)
SOWA Małgorzata Karolina (Kalety)
DUL Andrzej Feliks (Przezchlebie)
WAWRZAK Magdalena Joanna (Nakło)
JAGIEŁO Ewelina Maria (Bytom)
CHADAJSKA Aleksandra Joanna (Knurów)
GAIK Marek Sławek (Tarnowskie Góry)

KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke

KOTWICA Adam Marcin (Zabrze)
JATCZAK Janusz (Knurów)
KWIATKOWSKA Daria Teresa (Bytom)
KONIECZNA-ORŁOWSKA Danuta Katarzyna (Lubliniec)
MACIEJEWSKI Janusz Grzegorz (Gliwice)
ROGUSKI Grzegorz Dariusz (Gliwice)
MICHALSKA Ramona Olimpia (Zabrze)
ORŁOWSKI Michał (Lubliniec)
OSMELAK Miranda Gertruda (Chorzów)
WOJSYK Maciej Jakub (Bytom)

KW Oburzeni

KOPIEC Herbert Robert (Katowice)
ŚWITOŃ Patrycja Anna (Katowice)
GLEICH Igor Piotr (Chorzów)
KOŁODZIEJCZAK Ewa Jadwiga (Katowice)
FOGEL Damian Piotr (Katowice)
STASIKOWSKA Agnieszka Małgorzata (Będzin)
ŻUREK Teresa Ewa (Zabrze)

KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność

SOJA Grzegorz Tadeusz (Mikołów)
PIECUCH Andrzej Stanisław (Radzionków)
BURSA Janusz Paweł (Gliwice)
SURMAŃSKA Beata Halina (Nowe Chechło)
BZOWSKI Jerzy Władysław (Gliwice)
POLOK Lena Anna (Mikołów)
SOKOŁOWSKA Joanna Elżbieta (Gliwice)

KW Inicjatywa Obywatelska

JAGODZIŃSKI Leszek Tadeusz (Tarnowskie Góry)
KOJ Anna Aleksandra (Tarnowskie Góry)
MOCZEK Adam Jan (Tarnowskie Góry)
WALCZAKOWSKA Anna Jadwiga (Tarnowskie Góry)
OGŁODEK Jacek Damian (Tarnowskie Góry)
SCHABOWSKI Krzysztof Jarosław (Tarnowskie Góry)
HALEMBA Wojciech Piotr (Tarnowskie Góry)
KAŁKA Aleksander Tadeusz (Bytom)
KNAPIK Sonia Łucja (Bytom)
KOWALSKA Krystyna (Miasteczko Śląskie)
ŻAK Agnieszka Maria (Tarnowskie Góry)
MALESKA Zuzanna Maria (Tworóg)
TRYPUCKA Jolanta Maria (Tarnowskie Góry)
PRASKI Wojciech Grzegorz (Tarnowskie Góry)

KWW Niezależny Samorząd Województwa Śląskiego

STRUMIŃSKI Paweł Łukasz (Gliwice)
PAWLIK Wiktor Kazimierz (Gliwice)
RUDEK-MATUSZCZAK Sylwia (Gliwice)
STROMIDŁO Adam Grzegorz (Bytom)
STEFAŃSKA-SACHER Katarzyna Bronisława (Gliwice)
ŁOSICKA Katarzyna Łucja (Gliwice)
CIEKAŃSKI Adam (Gliwice)
VOGELGESANG Alina Jadwiga (Bytom)
BARCZEWSKI Mirosław Stanisław (Gliwice)
SZALIŃSKA Agnieszka Danuta (Gliwice)
STASZYŃSKI Dariusz Jan (Koszęcin)
GAPIŃSKI Tadeusz (Bytom)
VAN DER COGHEN Adam Patryk (Paniówki)
KARDACZ Jacek Edward (Gliwice)

KWW Platforma Oburzonych

MAJOREK Justyna Maria (Bytom)
BIERKOWSKA Katarzyna Maria (Gliwice)
PACHLA Michał Mieczysław (Zabrze)
SZADKOWSKI Marcin Andrzej (Katowice)
BĄCZEK Bogusław Bronisław (Zabrze)

KWW Mniejszości na Śląsku

GRYNICZ Barbara Maria (Bytom)
KUT Janusz Krzysztof (Bytom)
LUBINA Aleksander Henryk (Ligota Łabędzka)
KABUT Witold Paweł (Pszów)
BARTECKA Urszula Maria (Chudów)

KW Twój Ruch

KASPEREK Jakub Tomasz (Bytom)
MŁYNARCZYK Wiesława (Zabrze)
RADAJEWICZ Andrzej Jan (Bytom)
GRULA Justyna Zuzanna (Bytom)
ŁĘGOWIK Krzysztof Mariusz (Bytom)
RESPONDEK Norbert Jan (Bytom)
PRYZWAN Teresa Łucja (Gliwice)

KW Ruch Autonomii Śląska

SŁAWIK Andrzej (Radzionków)
JANY Aniela Maria (Tarnowskie Góry)
ZGODZAJ Fryderyk Zygmunt (Tworóg)
GRUDNIK Grzegorz Mariusz (Gliwice)
SUSEK Janina Anna (Bytom)
WIATOWSKI Łukasz Jan (Kalety)
HELIOS Gerard Mikołaj (Pyskowice)
MATEJA Roland Marian (Bytom)
ADAMCZYK Aleksandra Helena (Miasteczko Śląskie)
WALLOSCHEK Krystian Jan (Wielowieś)
KALIN Katarzyna Maria (Bytom)
SULIGA Bernadeta Maria (Pilchowice)
DRECHSLER Jan Kamil (Zbrosławice)

KWW Porozumienie Prawicy

DUDA Bernard Antoni (Gliwice)
WOŚKO Barbara (Gliwice)
KUBICA Krystyna Maria (Gliwice)
MICHALIK Alicja Beata (Gliwice)
JANKOWSKI Marcin (Gliwice)

KW Liga Polskich Rodzin

DZIĘCIELEWSKI Marek Jerzy (Bytom)
SOJKA Alicja Maria (Będzin)
MACIEJEWSKA Marta Justyna (Częstochowa)
FILIPOWSKA Walentyna (Sosnowiec)
OLBORSKI Przemysław Tomasz (Będzin)