Start / Knurów: Okręgi w głosowaniu do Rady Miasta

Knurów: Okręgi w głosowaniu do Rady Miasta

Okręg wyborczy nr 1

Ulice: 26 Stycznia, Marynarzy, Piłsudczyków, Wincentego Witosa

Lokal wyborczy: Miejskie Przedszkole nr 13, 44-196 Knurów, ul. Piłsudczyków 4

Okręg wyborczy nr 2

Ulica: Lotników

Lokal wyborczy: Miejskie Przedszkole nr 2, 44-196 Knurów, ul. Lotników 2

Okręg wyborczy nr 3

Ulice: Aleja Lipowa, Deszczowa, Dywizji Kościuszkowskiej, Generała Jerzego Ziętka, Jesienna, Legionów, Letnia, Przedwiośnia, Saperów, Wiosenna, Zimowa

Lokal wyborczy: Miejska Szkoła Podstawowa nr 9, 44-196 Knurów, ul. Aleja Lipowa 12

Okręg wyborczy nr 4

Ulice: Generała Władysława Sikorskiego, Ułanów

Lokal wyborczy: Miejskie Gimnazjum nr 3, 44-196 Knurów, ul. Aleja Lipowa 12

Okręg wyborczy nr 5

Ulice: Szarych Szeregów, Szpitalna od nr 23 do końca

Lokal wyborczy: Miejskie Przedszkole nr 12, 44-194 Knurów, ul.Armii Krajowej 5

Okręg wyborczy nr 6

Ulice: Armii Krajowej, Jedności Narodowej

Lokal wyborczy: Miejska Szkoła Podstawowa nr 7, 44-194 Knurów, ul. Jedności Narodowej 5 (lokal: 1)

Okręg wyborczy nr 7

Ulica: Kapelanów Wojskowych

Lokal wyborczy: Miejska Szkoła Podstawowa nr 7, 44-194 Knurów, ul. Jedności Narodowej 5 (lokal: 2)

Okręg wyborczy nr 8

Ulice: Kosmonautów, Władysława Jagiełły

Lokal wyborczy: Miejska Szkoła Podstawowa nr 6, 44-194 Knurów, ul. Stefana Batorego 5 (lokal: 2)

Okręg wyborczy nr 9

Ulice: Jana III Sobieskiego, Stefana Batorego, Władysława Łokietka

Lokal wyborczy: Miejskie Gimnazjum nr 2, 44-194 Knurów, ul. Stefana Batorego 7

Okręg wyborczy nr 10

Ulica: Kazimierza Wielkiego

Lokal wyborczy: Miejska Szkoła Podstawowa nr 6, 44-194 Knurów, ul. Stefana Batorego 5 (lokal: 1)

Okręg wyborczy nr 11

Ulica: Mieszka I

Lokal wyborczy: Zespół Szkół im.I.J.Paderewskiego L.O., 44-194 Knurów, ul. 1 Maja 21 (lokal: 1)

Okręg wyborczy nr 12

Ulice: Bolesława Chrobrego, Fryderyka Chopina, Jarosława Dąbrowskiego, Ignacego Krasickiego, Józefa Lompy, Ignacego Paderewskiego, Aleksandra Puszkina, Władysława Stanisława Reymonta, Juliusza Słowackiego, Pawła Stalmacha, Wita Stwosza, Szpitalna od nr 1 do 22, Karola Szymanowskiego, Targowa, Henryka Wieniawskiego

Lokal wyborczy: Świetlica PPHU KOMART, 44-194 Knurów, ul. Szpitalna 7

Okręg wyborczy nr 13

Ulice: Cicha, Floriana, Grunwaldzka, Jana Kochanowskiego, Jana Matejki, Niepodległości, dr. Floriana Ogana, Polna, Walentego Rakoniewskiego, Sokoła, Ustronie Leśne, Thomasa Woodrowa Wilsona od nr 19 do końca, Wzgórze

Lokal wyborczy: Miejska Szkoła Podstawowa nr 2, 44-190 Knurów, ul. Wilsona 22

Okręg wyborczy nr 14

Ulice: 1 Maja, Władysława Broniewskiego, Chabrowa, Jana Dymka, Jęczmienna, Kardynała Augusta Hlonda, Kopalniana, Ks. Józefa Jagły, Kwiatowa, Plac Powstańców Śląskich, Plebiscytowa, Różana, Stokrotki, Thomasa Woodrowa Wilsona od nr 1 do 18, Wolności

Lokal wyborczy: Zespół Szkół im. I.J. Paderewskiego L.O., 44-194 Knurów, ul. 1 Maja 21 (lokal: 2)

Okręg wyborczy nr 15

Ulice: Akacjowa, Aleja Spacerowa, Jana Brzechwy, Chmielna, Dworcowa od nr 1 do 21, Jaśminowa, Mieczysława Karłowicza, Klasztorna, Zofii Kossak-Szczuckiej, Ks. Alojzego Koziełka, Jana Kwitka, Łubinowa, Stanisława Moniuszki, Wrzosowa

Lokal wyborczy: Miejskie Gimnazjum nr 1, 44-190 Knurów, ul. ks. Alojzego Koziełka 7

Okręg wyborczy nr 16

Ulice: Józefa Janty, Adama Mickiewicza, Ogrodowa, Pocztowa, Henryka Sienkiewicza, Antoniego Słoniny, Spółdzielcza

Lokal wyborczy: Miejska Szkoła Podstawowa mr 1, 44-190 Knurów, ul. Słoniny 1

Okręg wyborczy nr 17

Ulice: Astrów, Beksza, Konstantego Damrota, Dębowa, Dworcowa od nr 22 do końca, Mikołaja Kopernika, Tadeusza Kościuszki, Krucza, Karola Miarki, Emilii Plater, Stanisława Poniatowskiego, Poprzeczna, Bolesława Prusa, Przemysłowa, Rybna, Wagowa, Stanisława Wyspiańskiego, Żwirki i Wigury

Lokal wyborczy: Fundacja na Rzecz Rozwoju Miasta Knurowa, 44-190 Knurów, ul. Dworcowa 38a

Okręg wyborczy nr 18

Ulice: Bojowa, Graniczna, Jagielnia, dr Henryka Jordana, Wojciecha Korfantego, Krótka, Leśna, Juliusza Ligonia, Feliksa Michalskiego, Nowy Dwór, Powstańców, Rybnicka, Sadowa, Słoneczna, Starowiejska, Stawowa, Szkolna, Szybowa, Piotra Ściegiennego, Zielona, Zwycięstwa

Lokal wyborczy: Zespół Szkolno-Przedszkolny – Miejska Szkoła Podstawowa nr 3, 44-193 Knurów, ul. Michalskiego 27

Okręg wyborczy nr 19

Ulica: Aleja Piastów

Lokal wyborczy: Miejskie Gimnazjum nr 4, 44-193 Knurów, ul. Kilińskiego 6

Okręg wyborczy nr 20

Ulice: Górnicza, Hugo Kołłątaja, Marii Konopnickiej, Lignozy, Stanisława Staszica, Sztygarska, Józefa Wieczorka

Lokal wyborczy: Dom Kultury, 44-193 Knurów, ul. Górnicza 1

Okręg wyborczy nr 21

Ulice: Jana Kilińskiego, Książenicka, Parkowa, Stefana Żeromskiego

Lokal wyborczy: Miejska Szkoła Podstawowa nr 4, 44-193 Knurów, ul. Kilińskiego 6