Start / Knurów: Obwody głosowania

Knurów: Obwody głosowania

Obwód głosowania nr 1

Granice obwodu: 26 Stycznia, Marynarzy, Piłsudczyków, Wincentego Witosa
Lokal wyborczy: Miejskie Przedszkole nr 13, 44-196 Knurów, ul. Piłsudczyków 4

Obwód głosowania nr 2

Granice obwodu: Lotników
Lokal wyborczy: Miejskie Przedszkole nr 2, 44-196 Knurów, ul. Lotników 2

Obwód głosowania nr 3

Granice obwodu: Aleja Lipowa, Deszczowa, Dywizji Kościuszkowskiej, Generała Jerzego Ziętka, Jesienna, Legionów, Letnia, Przedwiośnia, Saperów, Wiosenna, Zimowa
Lokal wyborczy: Miejska Szkoła Podstawowa nr 9, 44-196 Knurów, ul. Aleja Lipowa 12

Obwód głosowania nr 4

Granice obwodu: Generała Władysława Sikorskiego, Ułanów
Lokal wyborczy: Miejskie Gimnazjum nr 3, 44-196 Knurów, ul. Aleja Lipowa 12

Obwód głosowania nr 5

Granice obwodu: Szarych Szeregów, Szpitalna od nr 23 do końca
Lokal wyborczy: Miejskie Przedszkole nr 12, 44-194 Knurów, ul. Armii Krajowej 5

Obwód głosowania nr 6

Granice obwodu: Armii Krajowej, Jedności Narodowej
Lokal wyborczy: Miejska Szkoła Podstawowa nr 7, 44-194 Knurów, ul. Jedności Narodowej 5 lokal: 1

Obwód głosowania nr 7

Granice obwodu: Kapelanów Wojskowych
Lokal wyborczy: Miejska Szkoła Podstawowa nr 7, 44-194 Knurów, ul. Jedności Narodowej 5 lokal: 2

Obwód głosowania nr 8

Granice obwodu: Kosmonautów, Władysława Jagiełły
Lokal wyborczy: Miejska Szkoła Podstwawowa nr 6, 44-194 Knurów, ul. Stefana Batorego 5 lokal: 2

Obwód głosowania nr 9

Granice obwodu: Jana III Sobieskiego, Stefana Batorego, Władysława Łokietka
Lokal wyborczy: Miejskie Gimnazjum nr 2, 44-194 Knurów, ul. Stefana Batorego 7

Obwód głosowania nr 10

Granice obwodu: Kazimierza Wielkiego
Lokal wyborczy: Miejska Szkoła Podstawowa nr 6, 44-194 Knurów, ul. Stefana Batorego 5 lokal: 1

Obwód głosowania nr 11

Granice obwodu: Mieszka I
Lokal wyborczy: Zespół Szkół im.I.J.Paderewskiego L.O., 44-194 Knurów, ul. 1 Maja 21 lokal: 1

Obwód głosowania nr 12

Granice obwodu: Bolesława Chrobrego, Fryderyka Chopina, Jarosława Dąbrowskiego, Ignacego Krasickiego, Józefa Lompy, Ignacego Paderewskiego, Aleksandra Puszkina, Władysława Stanisława Reymonta, Juliusza Słowackiego, Pawła Stalmacha, Wita Stwosza, Szpitalna od nr 1 do 22, Karola Szymanowskiego, Targowa, Henryka Wieniawskiego
Lokal wyborczy: Świetlica PPHU „KOMART”, 44-194 Knurów, ul.Szpitalna 7

Obwód głosowania nr 13

Granice obwodu: Cicha, Floriana, Grunwaldzka, Jana Kochanowskiego, Jana Matejki, Niepodległości, dr.Floriana Ogana, Polna, Walentego Rakoniewskiego, Sokoła, Ustronie Leśne, Thomasa Woodrowa Wilsona od nr 19 do końca, Wzgórze
Lokal wyborczy: Miejska Szkoła Podstawowa nr 2, 44-190 Knurów, ul. Wilsona 22

Obwód głosowania nr 14

Granice obwodu: 1-go Maja, Władysława Broniewskiego, Chabrowa, Jana Dymka, Jęczmienna, Kardynała Augusta Hlonda, Kopalniana, Ks.Józefa Jagły, Kwiatowa, Plac Powstańców Śląskich, Plebiscytowa, Różana, Stokrotki, Thomasa Woodrowa Wilsona od nr 1 do 18, Wolności
Lokal wyborczy: Zespół Szkół im.I.J.Paderewskiego L.O., 44-194 Knurów, ul. 1 Maja 21 lokal: 2

Obwód głosowania nr 15

Granice obwodu: Akacjowa, Aleja Spacerowa, Jana Brzechwy, Chmielna, Dworcowa od nr 1 do 21, Jaśminowa, Mieczysława Karłowicza, Klasztorna, Zofii Kossak-Szczuckiej, Ks.Alojzego Koziełka, Jana Kwitka, Łubinowa, Stanisława Moniuszki, Wrzosowa
Lokal wyborczy: Miejskie Gimnazjum nr 1, 44-190 Knurów, ul. Ks.Alojzego Koziełka 7

Obwód głosowania nr 16

Granice obwodu: Józefa Janty, Adama Mickiewicza, Ogrodowa, Pocztowa, Henryka Sienkiewicza, Antoniego Słoniny, Spółdzielcza
Lokal wyborczy: Miejska Szkoła Podstawowa nr 1, 44-190 Knurów, ul. Słoniny 1

Obwód głosowania nr 17

Granice obwodu: Astrów, Beksza, Konstantego Damrota, Dębowa, Dworcowa od nr 22 do końca, Mikołaja Kopernika, Tadeusza Kościuszki, Krucza, Karola Miarki, Emilii Plater, Stanisława Poniatowskiego, Poprzeczna, Bolesława Prusa, Przemysłowa, Rybna, Wagowa, Stanisława Wyspiańskiego, Żwirki i Wigury
Lokal wyborczy: Fundacja na Rzecz Rozwoju Miasta Knurowa, 44-190 Knurów, ul. Dworcowa 38a

Obwód głosowania nr 18

Granice obwodu: Bojowa, Graniczna, Jagielnia, dr. Henryka Jordana, Wojciecha Korfantego, Krótka, Leśna, Juliusza Ligonia, Feliksa Michalskiego, Nowy Dwór, Powstańców, Rybnicka, Sadowa, Słoneczna, Starowiejska, Stawowa, Szkolna, Szybowa, Piotra Ściegiennego, Zielona, Zwycięstwa
Lokal wyborczy: Zespół Szkolno-Przedszkolny, Miejska Szkoła Podstawowa nr 3, 44-193 Knurów, ul. Michalskiego 27

Obwód głosowania nr 19

Granice obwodu: Aleja Piastów
Lokal wyborczy: Miejskie Gimnazjum nr 4, 44-193 Knurów, ul. Kilińskiego 6

Obwód głosowania nr 20

Granice obwodu: Górnicza, Hugo Kołłątaja, Marii Konopnickiej, Lignozy, Stanisława Staszica, Sztygarska, Józefa Wieczorka
Lokal wyborczy: Dom Kultury, 44-193 Knurów, ul. Górnicza 1

Obwód głosowania nr 21

Granice obwodu: Jana Kilińskiego, Książenicka, Parkowa, Stefana Żeromskiego
Lokal wyborczy: Miejska Szkoła Podstawowa nr 4, 44-193 Knurów ul. Kilińskiego 6

Obwód głosowania nr 22

Granice obwodu: szpital
Lokal wyborczy: Szpital w Knurowie Sp.z o.o. w budynku głównym Szpitala w Knurowie, 44-190 Knurów, ul. Niepodległości 8