Start / Gierałtowice: Kandydaci do Rady Gminy

Gierałtowice: Kandydaci do Rady Gminy

Okręg wyborczy nr 1

Sołectwo Gierałtowice
Ulice: Kolejowa, Ks. Roboty, Leśna

Okręg wyborczy nr 2

Sołectwo Gierałtowice
Ulice: Kopernika, Ofiar Obozów Hitlerowskich, Ogrodowa 1-85, Paderewskiego 1-68, Powstańców Śląskich 1-89, Targowa, Zgrzebnioka

Okręg wyborczy nr 3

Sołectwo Gierałtowice
Ulice: Brzezina, Jojki, Kaczmarskiego, Korfantego, Ligonia, Obrońców Granicy, Piontka, Południowa, Stachury, Topolowa

Okręg wyborczy nr 4

Sołectwo Gierałtowice
Ulice: Chopina, Graniczna, Sobieskiego, Mickiewicza, Ogrodowa od 86 do końca, Paderewskiego od 69 do końca, Polna, Powstańców Śląskich od 90 do końca, Sienkiewicza

Okręg wyborczy nr 5

Sołectwo Gierałtowice
Ulice: Chudowska, Kolonia Beksza, Konopnickiej, Miarki, Prusa, Wodna, Wyzwolenia

Okręg wyborczy nr 6

Sołectwo Przyszowice
Ulice: Fornalskiej, Gliwicka od 26 do końca, Graniczna, Poloczka, Powstańców Śląskich od 25 do końca, Słoneczna, Staszica, Wolności od 45 do końca

Okręg wyborczy nr 7

Sołectwo Przyszowice
Ulice: Kolejowa, Krótka, Ligonia, Ogrodowa, Polna 32-44B parzyste, od 45 do końca, Tuwima, Wodna

Okręg wyborczy nr 8

Sołectwo Przyszowice
Ulice: Floriana, Jasna, Ks. Pogrzeby, Polna 1-31A, 33-43 nieparzyste, Spółdzielcza

Okręg wyborczy nr 9

Sołectwo Przyszowice
Ulice: Gierałtowicka, Orzeszkowej, Parkowa, Południowa, Powstańców Śląskich 1-24, Stachury, Wolności 1-43

Okręg wyborczy nr 10

Sołectwo Przyszowice
Ulice: Brzeg, Brzozowa, Gliwicka 1-24, Leśna, Grobla, Makoszowska, Miarki, Morcinka, Stawowa, Szkolna, Wieczorka, Wilsona

Okręg wyborczy nr 11

Sołectwo Paniówki
Ulice: Basztowa, Darwina, Dębowa od 13 do końca, Dworska, Działkowa, Ogrodowa, Powstańców Śląskich, Podzamcze, Strażacka, Wiśniowa, Zamkowa

Okręg wyborczy nr 12

Sołectwo Paniówki
Ulice: Borowa, Brzozowa, Gliwicka, Klonowa, Kłodnicka, Leśna, Łączna, Piaskowa, Słoneczna, Sosnowa, Świerkowa, Wolności, Zabrska

Okręg wyborczy nr 13

Sołectwo Paniówki
Ulice: 27 Stycznia, Dębowa 1-12, Krótka, Skotnicka, Swobody, Wodna, Zwycięstwa

Okręg wyborczy nr 14

Sołectwo Chudów
Ulice: Boczna, Dwór, Górnicza, Jaśminowa, Jesionowa, Kąty, Na Kąty, Kwiatowa, Nowa, Osiedle, Różana, Topolowa, Zabrska, Podzamcze

Okręg wyborczy nr 15

Sołectwo Chudów
Ulice: Brzezina, Dworcowa, Leśna, Ogrodowa, Szkolna, Wodna, Wolności